Sütisdoboz Tortadekoráció
Kosár
Az Ön kosara jelenleg üres!
Termékek

    Álláslehetőség

    JELENLEG NINCS NYITOTT POZÍCIÓ!

    Az önéletrajzokat fogadjuk, és ha esetleg aktuális, a későbbiekben jelentkezünk, ha lesz szabad helyünk :)

    MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK ÜZLETÜNKBE

    Jelentkezés csak e-mailben, bérigény és kezdési dátum megjelöléssel!
    Hosszú távra keressük tortadíszítésben és desszert témában jártas, lelkes csapattagjainkat 13. kerületi üzletünkbe
    Feladatok:
    - Webáruházi rendelések feldolgozása, csomagolása
    - Vásárlók kedves kiszolgálása
    - Bolt rendben tartása
    - Áruérkezéssel kapcsolatos feladatok
    Munkavégzés helye: 1133 Budapest, Tisza u. 9.
    Munkaidő: hétköznap 10-18 óráig
    Heti fix 40 órában, de megbeszélés szerint akár napi 6 óra is megoldható.
    Előnyt jelent:
    -cukrász végzettség vagy hobbiszintű tortadíszítő tudás, termékismeret
    - kereskedelmi tapasztalat
    -angol társalgási nyelvtudás
    -akár pályakezdő is lehetsz
    Fontos: jó kommunikációs készség, csapatjátékos, lelkes hozzáállás, precíz munkavégzés, terhelhetőség.
    Amit kínálunk:
    - Barátságos, családias munkahely hosszú távra, kedves vásárlók és kollégák
    - kiszámítható fix munkaidő, bejelentett munkaviszony és fizetés, juttatások, dolgozói kedvezmény
    Bérigényt és kezdési időpontot kérünk szépen megjelölni.
    Jelentkezés pár soros bemutatkozással, csak e-mailben!
    Kosárba

    Kosárba helyezve

    Betöltés...

    Hiba

    Sikertelen művelet

    Ismeretlen hiba, kérjük, próbálja újra.